неділя, 25 серпня 2024 р.

 Всім серцем любіть Україну свою...


Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.


    Багато століть український народ боровся за право господарювати на рідній землі, мріяв про незалежну й самостійну українську державу.

    24 серпня 1991 року був прийнятий Акт проголошення Незалежності України.

    Напередодні святкування Незалежності України у бібліотеці села Слобода Небилівська оформлена ілюстрована викладка літератури «Всім серцем любіть Україну свою».

    Викладка об’єднала в собі книги, в яких описана історія нашої країни, видання про символи національної та державної величі, а також захоплюючі розповіді, присвячені людям, які відіграли значну роль на шляху здобуття незалежності України.

    Біля викладки проходили літературні читання до святкування Дня прапора та до Дня Незалежності України.





четвер, 22 серпня 2024 р.

 Інформаційна година

«Жовто - блакитний колір нашої свободи»

Державний Прапор України –

Це стяг із двох подовжніх смуг.

Він символ вільної людини,

У ньому український дух!

        

        День Державного Прапора України відзначають щорічно 23 серпня. Офіційно святом цей день був проголошений спеціальним Указом Президента Леоніда Кучми № 987/2004 від 23 серпня 2004 року.

  Упродовж історичного становлення Української держави синьо - жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу. Стяг пройшов шлях від прапора Руської національної гвардії до національного символу незалежної країни, коли за часів Незалежності він став Державним Прапором України. 

        Кольори, які зображені на українській символіці, розшифрувати дуже просто, але їхнє позначення має глибокий зміст. Синій колір – символізує чисте небо, а жовтий – пшеничні поля, що говорить про плідність та багатство української землі. 

        Сьогодні, у час, коли українські воїни захищають рідну землю, виборюючи її суверенність і недоторканість, Державний прапор набув ще більшої вагомості та став знаком непереможності, який знає увесь світ. Державний прапор є оберегом для бійців на передовій та в тилу. Наш прапор супроводжує загиблого воїна в останню путь. Прапор України – для нас неймовірно дорогий, вистражданий, проте улюблений символ, що додає мужності і віри в себе, віри в Україну, віри в перемогу, аби наші діти і внуки мали свою державу та мирне майбутнє.








вівторок, 13 серпня 2024 р.


Літні читання:

«Літо, книга, я - вірні друзі»

                                          

                                                            Що за диво - літо красне, 

                                                            Виганятель із кімнат! - 

                             Зелень, небо, сонце ясне, 

                         Кольоровий хіт-парад!


 

     Літо – найулюбленіша пора року для дітей, адже це канікули, відпочинок, розваги. Літні читання сприяють створенню комфортного бібліотечного середовища, популяризації нових книг, проведенню цікавих заходів. захопленням. Активні користувачі  нашої бібліотеки мали можливість  на природі, на свіжому  повітрі читати казки, побігати, погратися у різноманітні ігри. Діткам такий відпочинок дуже корисний, а такі конкурси та ігри допомагають їм розслабитися та набратися нових сил та цікавих знань…

Літнє читання - чудовий час для покращення навичок читання у дітей, тому що завдяки такій корисній звичці дитина не тільки швидше вчиться читати, але й поліпшує загальну грамотність. Активізація  читання дітей під час літніх канікул, організація їх змістовного дозвілля – це один з актуальних  напрямків роботи бібліотек. 

Моя улюблена книга, яку я читала влітку

Разом з мамою ми читаємо і весело проводимо час у нашій бібліотеці


Літо, книга, я - разом вірні друзі

                                    Літні розваги на свіжому повітрі

Дивимося веселий мультик в Інтернеті

    Протягом літнього періоду  в бібліотеці ви зможете  гарно відпочити відправитися в захоплюючу подорож  по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві  дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками в мережі Інтернет,  пограти в пізнавальні ігри, виготовляти іграшки, малювати тощо.